Rozlúčka s maturantkami
Dňa 6.5.2026 sa na internáte uskutočnila slávnostná Rozlúčka so štvrtáčkami, ktorá sa niesla v príjemnej a emotívnej atmosfére. Pre maturantky bol pripravený pestrý program plný talentu, spomienok a poďakovaní za spoločne prežité roky. Počas večera vystúpili žiačky s rôznymi umeleckými číslami – zaznela báseň, hra na klavír, spev, divadelná scénka, párový aj moderný tanec.
Súčasťou podujatia bola aj slávnostná večera a sladké pohostenie v podobe koláča, pri ktorom nechýbali rozhovory, smiech ani dojímavé chvíle. Záver večera patril rozlúčkovému videu, v ktorom si všetci zaspomínali na spoločné chvíle strávené na internáte. Veľký úspech malo aj porovnávanie fotografií „vtedy a teraz“, ktoré vyčarilo úsmev na tvári a pripomenulo, ako veľmi sa naše štvrtáčky počas rokov zmenili.