Otvorene so Celeste Buckingham

Milí žiaci,

dňa 20. mája 2026 sa uskutočnila medziinternátna akcia:  „OTVORENE SO CELESTE BUCKINGHAM“ so začiatkom o 19.30 hod. v jedálni Medická 2.  Ďalším pozvaným hosťom bol jej bubeník Lukáš Vajda.

Obaja hostia rozprávali o svojich hudobných začiatkoch, o svojom živote, svojej kariére i úspechoch.

Celeste je známa speváčka vo svete, má za sebou viacero úspešných vystúpení a projektov.

Porozprávala o svojom štúdiu, o cieľoch a plánoch do budúcna. Študovala na prestížnej univerzite v USA, aj v iných krajinách.

Prezradila nám nejaké informácie aj zo zákulisia a čo nasleduje po tom, keď sa vypnú kamery…

„Splniť si svoj životný cieľ je veľká drina, nič nie je zadarmo, ale choďte si za svojimi cieľmi…“ týmito slovami ukončila besedu.

Počas večera mali žiaci možnosť klásť obom hosťom otázky. Po skončení nasledovalo spoločné fotenie, čím si žiaci splnili svoj sen.

Akcia sa veľmi páčila a splnila divákom ich očakávania. Pre všetkých nás to bol nezabudnuteľný zážitok plný emócií 😊